FAIRFAX FINANCIAL HOLDINGS

FAIRFAX FINANCIAL HOLDINGS LIMITED є холдинговою компанією, яка через свої дочірні компанії, займається страхуванням (non-life), перестрахуванням та управлінням інвестиціями. Дочірні компанії Fairfax працюють більш ніж в 32 країнах та досягнули загальної вартості 42,3 млрд. доларів США. Власний капітал групи становить понад 9,7 млрд доларів США, та більш ніж 9,5 млрд. доларів США написаних премій.

Метою корпорації Fairfax є досягнення високої прибутковості на вкладений капітал і отримання стабільної довгострокової вартості акціонерного капіталу. FAIRFAX прагне диференціювати себе шляхом поєднання дисциплінованого андеррайтингу з інвестиціями своїх активів на засадах загального повернення, що в довгостроковій перспективі дає кращий середній результат.

FAIRFAX була заснована в 1985 році нинішнім Головою та Виконавчим директором В. Прем Уватсою, що здійснює керувництво з штаб-квартири в Торонто (Канада). Звичайні акції компінї котируються на фондовій біржі Торонто під символом FFH.

Страхові та перестрахові компанії Ферфакс працюють на децентралізованій основі з автономним керівними командами, застосовуючи цілеспрямовану стратегію андеррайтингу на власних ринках.

Дочірні компанії Fairfax, що працюють в США, Канаді, Центральній-Східної Азії, Центральної та Східної Європи, Близького Сходу і в Бразилії надають повний спектр страхування майна та відповідальності, підтримуючи диверсифіковації портфеля ризиків по всіх класах бізнесу, географічних регіонах, і типах цільових груп.

З 1985 року централізоване керівництво інвестиціями FAIRFAX здійснюється Hamblin Watsa Investment Counsel Ltd., якаповністю належить Fairfax. Хамблін Ватса дотримуєтьс консервативної інвестиційної філософії, прагнучи вкласти кошти на загальнїй поворотній основі, яка включає в себе реалізовані і нереалізовані доходи в довгостроковій перспективі.

Докладніше про Fairfax Financial Holdings можете здайти за адресою www.fairfax.ca