IT індустрія, на сьогоднішній день, є найдинамічнішою сферою бізнесу, як в світі, так і в Україні зокрема. Швидкість процесів та відсутність мовних бар’єрів стирає межі між країнами та континентами. І в той же час, потрібно бути готовими до умов, що виставляє глобальна економіка, зокрема до вимог щодо страхування. Рідко який міжнародний контракт обходиться без Insurance clause, метою якої є забезпечення захисту і гарантій довгострокового існування компанії.

Страхування, це надійний механізм, що забезпечує захист вашого бізнесу, виконання вимог Ваших партнерів та є безсумнівною конкурентною перевагою.

Ми, Колоннейд Україна, акумулювали піввіковий досвід і практику страхування відповідальності континентальної Європи, Великобританії, США і Канади, а також Азії і Океанії. Наші продукти створені для того, щоб Ви могли займатися тим, що любите і вмієте, а решту залиште нам.

Забезпечуємо захист від вимог не тільки в рамках судової системи України, але і за її межами, на будь-якій території в будь-якій юрисдикції по всьому світу, де Ви реалізуєте свій продукт.

Ми пропонуємо Вам «IT Industry Package»:

  • Professional Indemnity – Страхування професійної відповідальності.
  • General Third party liability – загальна цивільна відповідальність.
  • Employer`s liability – відповідальність роботодавця.

А також:

  • Medical insurance – Медичне страхування.
  • Director`s and Officer`s liability – страхування відповідальності директорів та посадових осіб.