Страхування авто
онлайн за 2 хвилини

Страховка
на авто

Навіть якщо ви водій з великим стажем, міський трафік і погані дороги можуть стати причиною аварійних ситуацій. До того ж, автомобіль можуть пошкодити на парковці або взагалі вкрасти. Все контролювати неможливо, зате можна оформити обов'язкове страхування ОСАЦВ або добровільний поліс КАСКО. Компанія Colonnade пропонує вигідне страхування приватних автомобілів, а також страхування автопарків.

У чому відмінності між
КАСКО і ОСЦПВ?

ОСЦПВ — це обов'язкова страховка, її потрібно оформляти для будь-якого транспортного засобу (ТС). Поліс покриває збитки, завдані третій стороні в тому випадку, якщо ви є винуватцем ДТП. Ліміт на шкоду майну в ОСАГО становить 130 тис грн, а ліміт на збиток здоров'ю та життю - 260 тис грн.

Плюс до всього, ми пропонуємо добровільне розширення для ОСАГО - пакет Суперцівілка, що страхує ваше авто від стихійних лих і гідроудару, а також гарантує вам компенсацію навіть якщо ви не винні в ДТП.

Ремонт вашого авто після ДТП;
Угон;
Пошкодження скла і поверхонь;
Вандалізм;
Шкода нанесена стихійними лихами;
Випадкові ушкодження (падіння дерева та інше).
Інші
обставини
screen
screen

Бувають також і інші обставини, при яких КАСКО просто незамінне.

Наприклад, КАСКО від нашої страхової покриває евакуацію авто, пошкодження авто після парковки в заборонених місцях, а також дає можливість швидкої виплати по Європротоколу.

А ще в нас є супер опція - реєстр дрібних пошкоджень, завдяки якому вам не доведеться віддавати машину на ремонт після кожної подряпини: ви зможете відремонтувати всі за раз і тоді, коли вам буде зручно.

screen
screen
screen
screen
Оформити КАСКО
або ОСАГО з мобільного в 3 кліка
Якщо виникнуть проблеми або потрібна допомога - зв'яжіться з нами через
Залишилися питання?
Пиши в чат, якщо що
screen