Юридичні застереження

Користування цим веб-сайтом регулюється наступними умовами та правилами. Використовуючи цей веб-сайт, Ви погоджуєтесь з такими умовами та правилами.

Відмова від відповідальності

Зміст веб-сайту ПрАТ СК «Колоннейд Україна» призначений лише для інформаційних цілей. Вся інформація, розміщена цьому сайті, добросовісно розцінюється ПрАТ СК «Колоннейд Україна» як достовірна. Однак, вся інформація визначена як «така, якою є насправді» без будь-яких гарантій, при цьому ПрАТ СК «Колоннейд Україна» не несе жодної відповідальності перед Вами чи будь-якими третіми особами за наслідки будь-яких помилок чи упущень. Офіційна звітність, яка була надана відповідним державним органам та розміщена ПрАТ СК «Колоннейд Україна» на цьому сайті, відповідає датам, вказаним в такій звітності.

Зміст таких звітів може втратити актуальність. ПрАТ СК «Колоннейд Україна» не приймає на себе жодних зобов‘язань, а також відмовляється від будь-якого обов‘язку оновлювати такі звіти. Цей веб-сайт може містити неточності або типографічні помилки. Будь-який користувач цього сайту використовує його виключно на власний ризик.

Обмеження відповідальності

У жодному випадку ПрАТ СК «Колоннейд Україна» не нестиме відповідальності за будь-яку шкоду, в тому числі необмежену, пряму чи непряму, спеціальну, випадкову, моральну шкоду, упущену вигоду, втрачені нагоди чи інформацію чи за витрати, пов‘язані з цим веб-сайтом, програмним забезпеченням на цьому веб-сайті , гіперпосиланнями чи неможливістю використання внаслідок переривання, дефект ів, затримок у роботі чи передачі даних, комп‘ютерних вірусів або системної помилки, навіть у тому випадку, якщо ПрАТ СК «Колоннейд Україна» було попереджено про можливість подібної шкоди, збитків чи витрат.

Посилання на веб-сайти третіх осіб

ПрАТ СК «Колоннейд Україна» забезпечує лінки на веб-сайти третіх осіб тільки з міркуван ь зручності та не контролює такі веб-сайти і тому не відповідає за зміст будь якого такого інтернет-ресурсу. Розміщення будь-якого лінку на сайт третіх осіб ПрАТ СК «Колоннейд Україна» не означає додавання перевірку чи верифікацію з боку ПрАТ СК «Колоннейд Україна» такого веб-сайту або даних, що містяться на цьому.

Авторські права

ПрАТ СК «Колоннейд Україна» володіє всіма авторськими правами на матеріали, розміщені на цьому веб-сайті. Забороняється будь-яке копіювання, відтворення, перепост, завантаження, публікація, передача або поширення будь-яким чином жодних матеріалів на цьому або іншому веб-сайті, що належить, керується, ліцензованим або контрольованим ПрАТ СК «Колоннейд Україна» за виключенням випадків, коли Ви можете завантажити одну копію матеріалів на одному окремому комп‘ютері для своїх власних, некомерційних приватних цілей за умови, що зберігаються всі авторські та суміжні права.

Захист ваших даних під час замовлення та оплати на веб-сайті

Якщо ви здійснюєте оплату на веб-сайті як гість або зареєстрований користувач, ваші особисті дані будуть оброблятися відповідно до найвищих вимог безпеки. Таким чином вони захищені від несанкціонованого доступу третіх сторін. Крім того, дані вашої кредитної й дебетової картки буде оброблено відповідно до найсуворіших вимог безпеки в галузі кредитних карток.