Оформи КАСКО:
за кілька кліків

Оформити КАСКО Від 1880 грн / квартал
КАСКО
від Colonnade

Багато водіїв до останнього відкладають можливість оформити повне КАСКО на авто, покладаючись на те, що їм буде досить поліса ОСЦПВ. Але на практиці навіть найдосвідченіші плутають педалі та пропускають червоний світлофор, на машини падають дерева, а проливні дощі затоплюють цілі райони міст разом з припаркованими авто. З кожною витраченою на ремонт гривнею приходить розуміння: «Потрібно було таки оформити онлайн-КАСКО в Colonnade». І дійсно, нема чого чекати, давайте оформляти!

Що таке страховка КАСКО
та навіщо це потрібно?

Страховка авто КАСКО – це поліс, який оформляється за бажанням власника автомобіля. Щорічно в Україні в ДТП потрапляє більше 160 тис авто, і це не рахуючи викрадень та пошкоджень внаслідок стихійних лих. Але ми не будемо продовжувати залякувати цифрами, краще просто й доступно пояснимо, що дає КАСКО та чому вона коштує своїх грошей:

Ось кілька причин, чому вам варто
оформити страховий поліс на машину:
1.
Будеш захищений від угону.
Захищає від викрадення та компенсує ринкову вартість застрахованого авто на момент події. І це незалежно від того, де зберігався автомобіль: на майданчику для паркування, в гаражі або біля під'їзду багатоповерхівки.
2.
Ми покриємо всі витрати.
Покриває всі витрати на відновлення автомобіля після ДТП, незалежно від того, хто винен в події. А якщо авто не підлягає відновленню, компенсує його ринкову вартість.
3.
Ти захищений не тільки на дорозі.
Захищає і на дорозі, і на парковці, і навіть в гаражі. Страховка передбачає компенсацію внаслідок стихійного лиха, падіння бурульок з даху, граду, пожежі, дій вандалів, дітей, які грають в м'яч, і навіть дій розлючених ревнивців.
4.
Діє в Україні і Європі.
Найповніший третій пакет нашого діє на території країн Європейського Союзу, так що ви зможете спокійно подорожувати на своєму авто.
5.
Ремонт тоді, коли тобі зручно.
В полісі від Colonnade є унікальна опція – реєстр дрібних пошкоджень. Тепер не потрібно здавати авто в ремонт після кожної подряпини, ви зможете відремонтувати всі за раз в кінці року, коли вам буде зручно.
6.
Компенсуємо збитки через каміння з-під коліс.
Поліс КАСКО компенсує збитки в разі пошкоджень дзеркал та скла камінням з-під коліс.
оформлення страхового поліса КАСКО

Оформлення автостраховки – це вибір передбачливих людей. Адже навіть якщо ми просто виїжджаємо з гаража на 5 хвилин, їздимо тільки на роботу і назад, навіть якщо наш стаж водіння більше 10 років, ніхто не застрахований від неприємностей, поганого самопочуття, несправних світлофорів, ям на дорогах, пішоходів, що квапляться та недосвідчених водіїв за кермом. Хоча застрахуватися від збитків, пов'язаних з цим, можуть практично всі.

У нас можна купити в Києві страхування автомобіля КАСКО в онлайн-режимі всього за кілька кліків. І наш онлайн – це реальний онлайн. Вам не доведеться вручну заповнювати анкети, вводити дані, чекати, поки страхова надішле пропозицію ціни та їздити підписувати документи. З нашою електронною системою досить ввести номер авто та залогінитися через банк, а всі дані підтягнуться автоматично. Ви зможете застрахувати свій автомобіль за 2 хвилини без паперів та зайвих дзвінків.

screen
Детальніше про
пропозиції

Ми в Колоннейд Україна відмінно знаємо, з чим стикаються водії, який стрес відчувають після ДТП і наскільки важливе оперативне врегулювання в критичній ситуації. Тому ми:

screen
screen
1.
Не тягнемо з виплатами та компенсуємо збитки вже через 1-2 дні після того, як отримаємо всі необхідні документи;
2.
Не використовуємо в договорах дрібні шрифти та пункти «із зірочкою» - все максимально просто, зрозуміло, доступно, без підводних каменів та зайвої метушні.
screen
screen
screen
screen
Оформити КАСКО
з мобільного в 3 кліка
Оформити КАСКО
Працюємо
не по шаблоном
screen
screen

Наша страхова компанія працює з 1998 року з єдиним та головним офісом в Києві, а всі проблеми ми врегулюємо онлайн або через своїх представників в областях. Це допомагає нам бути швидкими, мобільними та доступними буквально для всіх, у кого є Інтернет. Ми сформували три простих пакета страхування для мешканців Києва та інших міст. Якщо цікавить повне КАСКО – ціну онлайн ви можете одразу дізнатись на сайті, просто ввівши номер автомобіля (страхуємо машини до 5 років).

Для автомобілів з пробігом до 10 років ми також пропонуємо «СуперЦивілку» – це поліпшена версія обов'язкової «Цивілки» з додатковими опціями КАСКО: вона виплатить компенсацію за ремонт вашого авто на суму до 150 тис грн у випадках:

  • Стихійних лих
  • Гідроудару (затоплення двигуна)
  • ДТП, якщо ви не винні.
З «СуперЦивілкою» ми самі врегулюємо всі питання зі страховою винуватця, а ви просто отримаєте відшкодування всіх витрат, по по КАСКО.
Три
простих пакета
ДТП, повне знищення, пошкодження скляних елементів авто в результаті ДТП
Один раз до 10 000 грн
0.5% вартості авто
5% вартості авто
Будь-які пошкодження авто
Один раз до 30 000 грн
0%
5% вартості авто
Будь-які пошкодження авто
Будь-яка кількість разів до 100 000 грн
0%
0%
screen
screen
Оформи автоцивілки за 1 клік, якщо у тебе вже є наше КАСКО
або
Оформи автоцивілки за 3 кліка, якщо ти купуєш у нас вперше
Оформление
КАСКО

Оформлення КАСКО на рік , на додаток до обов'язкової страховкою ОСАЦВ, позбавить від головний болю та паперової тяганини, якщо з авто трапиться неприємність.

Квартальна плата за автострахування не йде ні в яке порівняння з оплатою витрат після ДТП і вбереже ваш бюджет від зайвих великих витрат.

Якщо виникнуть проблеми, цікавить точна вартість КАСКО або потрібна допомога – зв'яжіться з нами через:
Залишилися питання?
Пиши в чат, якщо що
screen