Оформи страхування
майна
за декілька кліків

Оформити страховку Від 300 грн. / квартал
Страхування житла
screen
Близько 90% власників в країнах Європи оформлюють страховку на свої будинки та квартири. Це робиться для того, щоб звести до мінімуму фінансові витрати в результаті псування або навіть знищення особистого майна. Додатково, страховка квартир оформлюється також на період проведення ремонту в будинку, щоб на випадок пошкодження майна сусідів фінансове врегулювання конфлікту не вдарило по вашому бюджету. І якщо вас цікавить ця послуга за доступною ціною, страхова компанія Колоннейд Україна — до ваших послуг!
Від чого захищає страхування житла?
screen
screen
Сьогодні існує безліч варіантів, як запобігти або мінімізувати збитки в результаті непередбаченої ситуації, але страховка на квартиру як і раніше залишається найпопулярнішим і надійним варіантом. Ви можете бути дуже відповідальним мешканцем та стежити за рівнем безпеки в будинку, але проста поломка пральної машини або протікання душової кабіни можуть стати причиною не тільки конфлікту з сусідами, а й істотних матеріальних витрат. Крім того, є багато ситуацій, які ви просто не в змозі контролювати. Тому важливо подбати, щоб у випадку непередбачуваної ситуації, ви не зазнали серйозних збитків та зберегли власний бюджет. Пропонована нами страховка підійде власникам квартир та будинків, а також орендарям.
Що ви отримаєте, скориставшись послугою страховка будинку?
screen
Перш за все, гарантію фінансової безпеки та компенсацію збитку, отриманого від нещасних випадків наступних видів:
Пожежа
Удар блискавки
Затопление
Вибух
Падіння літального апарату
Стихійні лиха
Пошкодження в результаті виходу з ладу електрообладнання або побутової техніки
Крадіжка, пошкодження житла в результаті дій зловмисників, громадських заворушень та страйків
Бій скла та вікон
Інші непередбачувані події.(All Risks)
Ми пропонуємо замовити та оформити страхування квартири від затоплення та перерахованих вище ризиків. Додатково, за бажанням клієнта, можемо укласти договір з розширеним переліком ризиків.
Цивільна відповідальність
screen
screen
screen

Може статися так, що з вашої вини постраждає майно сусідів. Затопивши свою квартиру, ви, швидше за все, затопите і сусідів знизу.

А у них, не виключено, що виявиться дорогий ремонт з ексклюзивними французькими шпалерами, меблями з червоного дерева і персидськими килимами

Страхування будинку дозволить вам не хвилюватися з приводу будь-яких претензій з боку третіх осіб за заподіяну з вашої вини шкоду.

Особливості оформлення
страхування квартир та будинків
screen
screen
  • Застрахувати будинок або квартиру можуть як власники, так і орендарі або ті, кому житло надано в заставу.
  • З огляду на той факт, що страховка житла добровільна, клієнт має право самостійно визначити перелік ризиків, від яких він хоче убезпечити свою нерухомість.
  • Ми як страхова компанія визначимо тариф та забезпечимо комфортні умови співпраці та підтримку.
  • Якщо наступить страховий випадок, ми оперативно врегулюємо ситуацию та швидко компенсуємо всі витрати.
screen
screen
screen
Купи страховку
з мобільного в три кліка
Замовити страховку
Страхування будинку та квартири від Colonnade
screen
screen
screen

Потрібно оформити страховку на будинок в Києві на вигідних умовах і без «підводних каменів»?

Ми зробимо це швидко, надавши максимум потрібної інформації. До того ж, на нашому сайті можна оформити поліс в онлайн режимі, не виходячи з дому чи офісу. Ви можете отримати готовий договір без витрат часу на дорогу, очікування та паперової тяганини.

Фахівці компанії нададуть всю необхідну інформацію, запропонують оптимальні для конкретного випадку умови та підкажуть, які документи потрібні для укладення угоди. Наші договори на страхування житлового будинку або квартири максимально прості, зрозумілі й без виносок дрібним шрифтом. Клієнт отримує повне уявлення про те, за що він платить, і від чого буде захищений в майбутньому. які документи потрібні для укладення угоди. Наші договори на страхування житлового будинку або квартири максимально прості, зрозумілі й без виносок дрібним шрифтом. Клієнт отримує повне уявлення про те, за що він платить, і від чого буде захищений в майбутньому.

Що стосується фінансової сторони питання, вартість страхування для кожного випадку визначаються в індивідуальному порядку.

Потрібно більше інформації або допомога фахівця? Зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактними даними або просто напишіть нам в Telegram.

Залишилися питання?
Пишіть в чат!
screen
screen
Замов Автоцивілку за 1 клік, якщо в тебе вже є наше КАСКО
або
Замов Автоцивілку за 3 кліки, якщо ти купуєш у нас вперше