Автоцивілка Онлайн:
за кілька кліків

Оформити ОСЦПВ від 420 грн
Що це за поліс
і як він працює?
screen

ОСЦПВ або обов'язкове страхування цивільної відповідальності - це поліс, необхідний власникам автомобілів (як легкових, так і вантажних), причепів до них, мотоциклів, мопедів, автобусів та мікроавтобусів.

Необхідність такої страховки прописана на державному рівні, а її дія поширюється на будь-якого водія, який знаходиться за кермом транспортного засобу. Якщо вас цікавить цивілка онлайн, оформити її швидко та зручно ви можете на нашому сайті.

screen
screen
Навіщо потрібен
електронний поліс ОСЦПВ?
Поліс ОСЦПВ (Автоцивілка)
Поліс ОСЦПВ необхідно мати всім власникам зареєстрованих в країні або тимчасово ввезених з-за кордону автомобілів. По суті, наявність цього договору це така ж необхідність, як наявність водійських прав або техпаспорту. Іншими словами, якщо ви не маєте полісу – за кермо краще не сідати, бо в кращому випадку отримаєте серйозний штраф. Крім того, мешканці великих міст, через насичений трафік, дуже часто стикаються з дрібними аваріями та вимушені залагоджувати питання щодо ремонту авто постраждалої сторони. Тому регулярна оплата полісу не йде ні в яке порівняння з постійними витратами на компенсації та ремонт транспортного засобу. Купити автоцівилку онлайн потрібно для того, щоб застрахувати твою відповідальність перед третіми особами. Це означає, що при потраплянні в ДТП, постраждалій з вашої вини стороні, компенсують витрати на ремонт транспортного засобу, а ваш бюджет не постраждає від непередбачуваних cвитрат.
Які ризики покриває електронна автоцивілка?
screen

Багато з тих, хто укладає договір на страхування відповідальності в нашій країні до кінця не розуміють його умови. Електронний поліс автоцивілки не покриває саме ваші витрати на ремонт, у випадку, якщо ви станете винуватцем ДТП. Автоцивілка компенсує тільки шкоду майну або здоров'ю потерпілих. Ну а якщо в аварії винні обидві людини - страхові покриють витрати двох сторін, а саме:

  • Майнову шкоду, тобто шкоду, що була заподіяна транспортному засобу
  • Шкоду, заподіяну здоров'ю учасника руху

Тому, якщо ви хочете повністю убезпечити себе, ми рекомендуємо доповнити страховку ОСЦПВ та придбати КАСКО на рік. В такому випадку, що б не сталося з вашим транспортним засобом, ви отримаєте грошову компенсацію за пошкодження авто.

Чи можна оформити страхування ОСЦПВ онлайн?

З розвитком онлайн-сервісу та в умовах карантину, багато хто замислюється про те, як було б зручно вирішувати всі справи не виходячи з дому. І ми пропонуємо таку можливість.

На нашому сайті можна всього за кілька кліків купити поліс ОСЦПВ на авто онлайн в Києві чи будь-якому іншому куточку України. Таким чином ви зекономите купу часу, який можна витратити на більш корисні чи приємні справи.

Забудьте про поїздки на інший кінець міста, пошуки кількох вільних годин для вирішення бюрократичних питань, нескінченні черги та паперову тяганину. Все потрібне можна зробити швидко та навіть не виходячи з дому і не встаючи зі зручного дивану. Таке нововведення буде зручним також і для тих, хто дуже заклопотаний на роботі та не має можливості в робочий час вирішувати власні питання.

Готовий поліс можна роздрукувати і возити з собою, а якщо він раптом загубиться або зіпсується, у вас завжди буде під рукою електронна версія. Досить завантажити поліс на смартфон, і ви зможете у будь-який час скористатись ним чи пред’явити представникам патрульної поліції.

screen
screen
screen
Оформити ОСЦПВ
з мобильного в три кліка
Оформити ОСЦПВ
Автоцивілка онлайн від компанії «Колоннейд»
screen
screen
screen

Страхова компанія Колоннейд Україна є учасником угоди по прямому врегулюванню збитків та пропонує вигідні умови автострахування в Україні.

Що стосується виплат та сум, по майну, а саме пошкодженому авто потерпілого, виплата становить 160 тисяч гривень, компенсація шкоди життю та здоров'ю потерпілого складає 320 тисяч гривень.

Але зазначені вище ліміти відшкодування можна збільшити. При виникненні масштабної ДТП, таких сум може не вистачити для покриття всіх збитків потерпілим, ми пропонуємо збільшити ліміт. Таким чином, ви отримаєте можливість відшкодувати збитки, яких було завдано майну або здоров'ю третіх осіб та сума яких значно перевищує ліміти, прописані в ОСЦПВ.

Водії, що оформляють поліси в компанії Colonnade, вільні самостійно обирати оптимальний для кожного випадку ліміт відповідальності. Таким чином ви власноруч подбаєте про свою фінансову безпеку, встановивши індивідуальний розмір виплат.

Залишилися питання? Цікавить точна вартість автоцивілки чи потрібна допомога фахівця, щоб купити та оформити онлайн?

Зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактними даними або напишіть в Telegram-каналі.

Залишилися питання?
Пиши в чат, якщо що
screen
screen
Замов Автоцивілку за 1 клік, якщо в тебе вже є наше КАСКО
або
Замов Автоцивілку за 3 кліки, якщо ти купуєш у нас вперше