Близько 90 % власників у країнах Європи оформляють страховку на свої будинки та квартири. Це робиться для того, щоби звести до мінімуму фінансові витрати в результаті псування або навіть знищення особистого майна. Додатково, страховка квартир оформлюється також на період проведення ремонту в будинку, аби на випадок пошкодження майна сусідів фінансове врегулювання конфлікту не вдарило по вашому бюджету. І якщо вас цікавить ця послуга за доступною ціною, страхова компанія Колоннейд Україна — до ваших послуг!

Від чого захищає страхування житла?

Сьогодні існує безліч варіантів, як запобігти чи мінімізувати збитки в результаті непередбаченої ситуації, але страховка на квартиру як і раніше залишається найпопулярнішим і надійним варіантом. Ви можете бути дуже відповідальним мешканцем та стежити за рівнем безпеки в будинку, але проста поломка пральної машини або протікання душової кабіни можуть стати причиною не тільки конфлікту із сусідами, а й істотних матеріальних витрат. Крім того, є багато ситуацій, які ви просто не в змозі контролювати. Тому важливо подбати, щоб у випадку непередбаченої ситуації, ви не зазнали серйозних збитків та зберегли власний бюджет.

Пропонована нами страховка підійде власникам квартир та будинків, а також орендарям.

Що ви отримаєте, скориставшись послугою страховка будинку? Передусім, гарантію фінансової безпеки та компенсацію збитків, отриманих під час нещасних випадків, таких, як:

  • пожежа;
  • удар блискавки;
  • затоплення;
  • вибух;
  • падіння літального апарату;
  • стихійні лиха;
  • пошкодження в результаті виходу з ладу електрообладнання та побутової техніки;
  • крадіжка, пошкодження житла в результаті дій зловмисників, громадських заворушень та страйків;
  • Бій скла та вікон;
  • Інші непередбачувані події.

Ми пропонуємо замовити та оформити страхування квартири від затоплення та перерахованих вище ризиків. Додатково, за бажанням клієнта, можемо укласти договір із розширеним переліком ризиків.

Цивільна відповідальність

Може статися так, що з вашої вини постраждає майно сусідів. Затопивши свою квартиру, ви, швидше за все, затопите й сусідів знизу.

А в них, не виключено, що виявиться дорогий ремонт з ексклюзивними французькими шпалерами, меблями з червоного дерева й персидськими килимами.

Страхування будинку дає змогу вам не хвилюватися щодо претензій з боку третіх осіб за заподіяну з вашої вини шкоду.

Особливості оформлення страхування квартир та будинків

Застрахувати будинок чи квартиру можуть як власники, так і орендарі або ті, кому житло надано в заставу.

З огляду на той факт, що страховка житла добровільна, клієнт має право самостійно визначити перелік ризиків, від яких він хоче убезпечити свою нерухомість.

Ми як страхова компанія визначимо тариф та забезпечимо комфортні умови співпраці та підтримку.

Якщо наступить страховий випадок, ми оперативно врегулюємо ситуацію та швидко компенсуємо всі витрати.

Страхування будинку та квартири разом з Colonnade

Потрібно оформити страховку на будинок у Києві на вигідних умовах і без «підводних каменів»?

Ми зробимо це швидко, надавши максимум потрібної інформації. До того ж, на нашому сайті можна оформити поліс в онлайн режимі, не виходячи з дому чи офісу. Ви можете отримати готовий договір без витрат часу на дорогу, очікування та паперової тяганини.

Фахівці компанії нададуть всю необхідну інформацію, запропонують оптимальні для конкретного випадку умови та підкажуть, які документи потрібні для укладення угоди. Наші договори на страхування житлового будинку або квартири максимально прості, зрозумілі й без виносок дрібним шрифтом. Клієнт отримує повне уявлення про те, за що він платить і від чого буде захищений у майбутньому.

Що стосується фінансової сторони питання, вартість страхування для кожного випадку визначаються в індивідуальному порядку.

Потрібно більше інформації та допомога фахівця? Зв’яжіться з нами за вказаними на сайті контактними даними або просто напишіть нам в Telegram.

Залишилися питання? Пишіть у чат!